KHP-GDC1120B (+2°C ... +10°C) - Charlie Hűtő Kft.
KHP-GDC1120B (+2°C ... +10°C)
KHP-GDC1120B (+2°C ... +10°C)
KHP-GDC1120B (+2°C ... +10°C) ÚJ TERMÉK!
TípusMéretVolt/WattNettó vételárBruttó vételár
KHP-GDC1120B
1120 x 635 x 1980 mm
230V/480
   készlethiány
Várható elérhetőség 2026.július
Powered by Froala Editor
Alapfelszerelés
Külső szélesség
1120 mm
Külső mélység
635 mm
Külső magasság
1980 mm
Automatikus leolvasztás
van
Bruttó űrtartalom
835 liter
Hűtés típusa
ventilációs
Hűtéstartomány
+2 … +10 °C
Hűtőközeg
R290
Maximális külső hőmérséklet/páratartalom
+40 °C / 65 %
Csomagolási magasság
2030 mm
Csomagolási mélység
630 mm
Csomagolási szélesség
1170 mm
Bruttó súly
165 kg
Energiafogyasztás
7.3 kWh/24h
Energiaosztály
D
Feszültség
220 V/50Hz
Teljesítmény
480 W