KHP-GDC1253R (+2°C ... +10°C) - Charlie Hűtő Kft.
KHP-GDC1253R (+2°C ... +10°C)
KHP-GDC1253R (+2°C ... +10°C) ÚJ TERMÉK!
TípusMéretVolt/WattNettó vételárBruttó vételár
KHP-GDC1253R
1253 x 725 x 2050 mm
230V/480W
Powered by Froala Editor
Alapfelszerelés
Külső szélesség
1253 mm
Külső mélység
725 mm
Külső magasság
2050 mm
Automatikus leolvasztás
van
Bruttó űrtartalom
1062 liter
Hűtés típusa
ventilációs
Hűtéstartomány
+2 … +10 °C
Hűtőközeg
R290
Maximális külső hőmérséklet/páratartalom
+40 °C / 65 %
Bruttó súly
175 kg
Energiafogyasztás
7.3 kWh/24h
Energiaosztály
D
Feszültség
220 V/50Hz
Teljesítmény
480 W